Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika: učenici Srednje škole Prozor osvojili prvo i treće mjesto

Na 5.županijskom natjecanju iz njemačkog jezika za srednje škole –Deutscholympiade 2016, koje se održalo u subotu 12.3.  u Drugoj gimnaziji Mostar, sudjelovali su prvi put i učenici drugih i trećih razreda Srednje škole Prozor: Anita Tadić, Ivan Dedić, Ante Kudić i Ana Bošnjak. Učenici su se natjecali na razinama A2 i B2.

Ante Kudić, učenik trećeg razreda osvojio je prvo mjesto na razini B2, te kao pobjednik odlazi u Sarajevo na državno natjecanje za srednje škole-Deutscholympiade 2016, koje organizira Goethe-Institut BiH.

Ana Bošnjak, također učenica trećeg razreda osvojila je treće mjesto na istoj razini čime je Srednja škola Prozor postala ukupni pobjednik natjecanja.

Čestitamo učenicima i njihovoj profesorici M.B.