Rezultati upisa u prvi (I) razred Srednje škole Prozor – prvi upisni rok

Opća gimnazija

RB. Ime Prezime Bodovi
1. Jozo Cvitanović 25,80
2. Ante Novaković 25,50
3. Ilijana Baketarić 25,00
4. Marija Tadić 25,00
5. Daria Baketarić 24,80
6. Mato Nikolić 24,80
7. Lucija Tadić 24,80
8. Iva Glibo 24,60
9. Jelena Fofić 24,60
10. Antonio Petrović 24,60
11. Franciska Stojanović 24,40
12. Ana Ivančević 24,00
13. Marija Jukić 24,00
14. Dario Marić 24,00
15. Ivana Radić 23,80
16. Magdalena Nevistić 23,60
17. Ivana Dragić 23,40
18. Mia Marić 23,40
19. Ivana Mađar 23,40
20._______ Tereza_____ Tomić_______ 23,00__
21. Martina Škarica 21,70

 

Učenici koji su se prijavili, a nalaze se ispod crte tj. koji imaju manje od 22 bodova ne ispunjavaju uvjete natječaja. 

 

Hotelijersko-turistički tehničar

RB. Ime Prezime Bodovi
1. Dominik Jozić 24,20
2. Brigita Šarčević 23,80
3. Željko Šekelja 23,80
4. Lamija Lulić 23,80
5. Andrea Pajić 23,60
6. Ružica Knežević 22,80
7. Anđela Spahić 22,40
8. Josip Malekinušić 21,80
9. Amina Tabak 21,80
10. Marita Barišić 21,70
11. Marin Prskalo 21,50
12. Lucija Faletar 21,50
13. Nives Palinić 21,40
14. Mario Antunović 20,60
15. Ivan Zadrić 20,60
16. Mihael Bilić 20,40
17. Matej Zadro 20,10
18. Ivana Andrijanić 19,80
19. Ivan Barešić 19,50
20. Karla Džalto 19,40
21. Marija Babić 19,40
22. Matej Stojanović 19,40
23. Marin Franjušić 19,30
24. Alijana Muminović 19,30
25. Matea Tomić 18,90
26. Marin Dolić 18,60
27. Mirsad Gorančić 18,60
28. Marinela Jeličić 18,20
29. Jozo Petrović 18,00
30. Antonela Šimunović 17,80
31. Mihael Škarica 17,80
32.____ Mario___________ Jakovljević________ 17,80
33. Mihael Vladić 15,80
34. Josip Milošević 15,00

 

Učenici koji su se prijavili, a nalaze se ispod crte tj. koji imaju manje od 16,5 bodova ne ispunjavaju uvjete natječaja.

 

Kuhar

RB. Ime Prezime Bodovi
1. Antonija Križanac 18,00
2. Antonela Juričić 17,75
3. Filip Kovčalija 17,50
4. Josip Mendeš 17,50
5. Ana Jukić 17,50
6. Mateja Topić 17,00
7. Sead Kukić 16,50
8. Semra Balić 15,75
9. Ane Jurić 15,75
10. Mihael Topić 15,50
11. Magdalena Barešić 15,50
12. Magdalena Džalto 14,75
13. Matej Malekin 14,25
14. Fabian Zadrić 14,25
15. Franjo Stojanović 14,00
16. Neris Munikoza 13,75
17. Ružica Tomić 13,50
18. Luca Žilić 13,50
19. Marko Brković 13,25
20. Marko Dedić 13,25
21. Marija Markešić 13,00
22. Ilija Marić 13,00
23. Valentina Kordić 13,00
24. Petar Kolakušić 13,00
25. Ivan Žilić 13,00
26. Fata Ravnjak 11,25
27. Nejra Pilav 10,00

 

Vodoinstalater

RB. Ime Prezime Bodovi
1. Mato Kudrić 19,75
2. Ante Jakovljević 16,75
3. Matej Lončar 15,75
4. Ivan Jelić 15,50
5. Mateo Šimunović 14,75
6. Ivo Petrović 14,50
7. Hrvoje Bošnjak 14,00
8. Ivan Ostojić 13,75
9. Mihael Ostojić 13,75
10. Ivan Antunović 11,25

 

NAPOMENA: Drugi upisni krug bit će održan 3.7.2017. godine.

Podijeli ovaj članak!

Izrada i održavanje: Tehnopuls