Učenicima Dominiku Ivančeviću i Davidu Madžaru uručene diplome za uspjeh u natjecanjima

Ravnateljica Srednje škole Prozor prof. Anđa Mlakić uručila je diplome učenicima Dominiku Ivančeviću i Davidu Madžaru za uspješno sudjelovanje na županijskom natjecanju koje je organizirao Zavod za školstvo HNŽ-a.

David Madžar je učenik drugog razreda strojarske struke i sudjelovao je u natjecanju pisanja poezije te je za napisanu pjesmu osvojio drugo mjesto.

Dominik Ivančević je učenik trećeg razreda opće gimanzije i osvojio je treće mjestu u natjecanju iz matematike te se plasirao na Federalno natjecanje. Na ovom natejcanju osvojio je drugo mjesto i time se plasirao na državno natjecanje kada je ostvario zapažen rezultat.