Izvješće Povjerenstva za upis učenika u prvi (I) razred za školsku 2022./2023. u prvom upisnom roku

Izvješće  Povjerenstvo za upis učenika u prvi ( I ) razred opće gimnazije

za školsku 2022/2023. godinu  – prvi upisni rok

 

Opća gimnazija

  Ime Prezime Područje rada Bodovi Ukupan broj bodova
1. Ivana Topić Opća gimnazija 25,00 26,50
2. Ante Cvitanović Opća gimnazija 25,00 25,00
3. Tomislav Jonjić Opća gimnazija 25,00 25,00
4. Ružica Zadrić Opća gimnazija 25,00 25,00
5. Ana Bilić Opća gimnazija 25,00 25,00
6. Ante Beljo Opća gimnazija 25,00 25,00
7. Natali Papak Opća gimnazija 24,80 24,80
8. David Markešić Opća gimnazija 24,60 24,60
9. Petar Krešimir Novaković Opća gimnazija 19,60 24,60
10. Marta Malekinušić Opća gimnazija 24,60 24,60
11. Juraj Glibo Opća gimnazija 24,40 24,40
12. Iva Pavković Opća gimnazija 24,20 24,20
13. Matea Markešić Opća gimnazija 24,00 24,00
14. Nikolina Tadić Opća gimnazija 24,00 24,00
15. Katarina Jeličić Opća gimnazija 22,60 22,60
16. Jure Vukoja Opća gimnazija 22,40 22,40
17. Katarina Antunović Opća gimnazija 22,40 22,40
 

18.

Anita Džidžić Opća gimnazija 21,20 21,20
19, Marin Knježević Opća gimnazija 21,20 21,20
20. Franko Biloš Opća gimnazija 19,60 19,60

 

Učenici koji su se prijavili, a nalaze se ispod crte tj. koji imaju manje

bodova od 22 ne ispunjavaju uvjete natječaja.

Povjerenstvo:

  1. Nikola Zadro, predsjednik _____________
  2. Dragica Lovrić, član _____________
  3. Franjo Marić, član _____________

Bosna i Hercegovina

Federacija BiH

Hercegovačko – neretvanska županija

SREDNJA ŠKOLA PROZOR

Ur. Broja:   337/22.

Prozor, 21.6.2022. godine

 

IZVJEŠĆE

Povjerenstvo za upis učenika u prvi ( I ) razred strukovnih škola

za školsku 2022/2023. godinu  – prvi upisni rok

Tehničar za elektroenergrtiku

 

  Ime Prezime Zanimanje Bodovi Ukupan broj bodova
1. Luka Kovačević Tehničar za elektoenergetiku 24,80 24,80
2. Teo Zlatić Tehničar za elektoenergetiku 24,20 24,20
3. Ivan Babić Tehničar za elektoenergetiku 24,20 24,20
4. Ivan Petrović Tehničar za elektoenergetiku 21,80 21,80
5. Antonio Reher Tehničar za elektoenergetiku 21,60 21,60
6. Marin Džalto Tehničar za elektoenergetiku 20,60 20,60
7. Ilija Petrović Tehničar za elektoenergetiku 20,30 20,30
8. Andrej Jozić Tehničar za elektoenergetiku 20,10 20,10
9. Jakov Filipović Tehničar za elektoenergetiku 19,40 19,40
10. Antonio Bilić Tehničar za elektoenergetiku 19,40 19,40
11. Stjepan Jukić Tehničar za elektoenergetiku 18,90 18,90
12. Filip Čuljak Tehničar za elektoenergetiku 18,80 18,80
13. Ante Baketarić Tehničar za elektoenergetiku 18,40 18,40
14. Petar Miličević Tehničar za elektoenergetiku 17,70 17,70
15. Slaven Džalto Tehničar za elektoenergetiku 17,00 17,00
 

16.

Bruno Križanac Tehničar za elektoenergetiku 15,90 15,90
17. Antonio Tokić Tehničar za elektoenergetiku 15,40 15,40

 

Učenici koji su se prijavili, a nalaze se ispod crte tj. koji imaju manje

bodova od 16,5 ne ispunjavaju uvjete natječaja.

 

Računalni tehničar u strojarstvu

 

  Ime Prezime Zanimanje Bodova Ukupan broj bodova
1. Aleksandra Perković Računalni tehničar u strojarstvu 20,80 20,80
2. Karolina Perković Računalni tehničar u strojarstvu 19,60 19,60
3. Duje Šoljić Računalni tehničar u strojarstvu 18,40 18,40

 

Ekonomist

 

  Ime Prezime Zanimanje Bodovi Ukupan broj bodova
1. Luciana Ostojić Ekonomist 24,40 24,40
2. Katarina Franjušić Ekonomist 24,10 24,10
3. Katarina Lončar Ekonomist 19,80 19,80
4. Amila Kaltak Ekonomist 19,70 19,70
5. Damir Beljo Ekonomija 19,40 19,40
6. Ivana Jakovljević Ekonomija 17,80 17,80
7. Nikolina Ćurić Ekonomija 16,60 16,60
 

8.

Matea Lovrić Ekonomija 14,80 14,80
9. Paula Kolakušić Ekonomija 13,20 13,20

 

Učenici koji su se prijavili, a nalaze se ispod crte tj. koji imaju manje

bodova od 16,5 ne ispunjavaju uvjete natječaja.

 

Cnc operater

  Ime Prezime Zanimanje Broj bodova Ukupan broj bodova
1. Toni Ivančević CNC operater 19,00 19,00
2. Salko Pračić CNC operater 18,50 18,50
3. Patrik Peranović CNC operater 18,25 18,25
4. Mirko Ivanko CNC operater 16,25 16,25
5. Zoran Tomić CNC operater 15,00 15,00
6. Stipo Bošnjak CNC operater 14,50 14,50
7. Antonio Babić CNC operater 14,25 14,25
8. Luka Zlatić CNC operater 14,25 14,25
9. Sanel Smajić CNC operater 13,50 13,50
10. Mirsad Lulić CNC operater 13,25 13,25
11. Mujo Ravnjak CNC operater 12,75 12,75
12. Marko Bešker CNC operater 10,50 10,50

 

Bravar

 

  Ime Prezime Zanimanje Bodovi Ukupan broj bodova
1. Mijo Ostojić Bravar 14,00 14,00
2. Ilija Nikolić Bravar 14,00 14,00

 

Kuhar

  Ime Prezime Zanimanje BodovI Ukupan broj bodova
1. Ilijana Lovrić Kuhar 20,50 20,50
2. Maida Kmetaš Kuhar 18,75 18,75
3. Ana Šakota Kuhar 18,00 18,00
4. Amra Subašić Kuhar 18,00 18,00
5. David Pavlović kuhar 17,25 17,25
6. Ajla Subašić Kuhar 17,00 17,00
7. Josipa Juričić Kuhar 13,00 13,00
8. Almedina Berić Kuhar 13,00 13,00

 

 

Povjerenstvo:

  1. Nikola Zadro, predsjednik _____________
  2. Dragica Lovrić, član _____________
  3. Franjo Marić, član _____________

Drugi upisni rok je 27.06.2022., a treći 25.08.2022. godine kada učenici imaju još mogućnosti upisati slijedeće škole i zanimanja:

Četverogodišnji program:

  • opća gimnazija
  • tehničar za elektroenergetiku
  • ekonomist
  • računalni tehničar u strojarstvu

Trogodišnji program:

  • CNC operater
  • konobar
  • bravar
  • kuhar

Strojarska zanimanja kao što su bravar i CNC operater će imati prigodu ostvariti stipendiju od 300 KM mjesečno koje nude općina Prozor-Rama u iznosu od 100 KM i tvornica GS Rama od 200 KM.

Podijeli ovaj članak!

Izrada i održavanje: Tehnopuls