Humanitarna akcija Vijeća učenika Srednje škole Prozor

Vijeće učenika Srednje škole Prozor ovih dana provodi humanitarnu akciju kako bi uljepšali božićne blagdane svoju vršnjakinju Ilijanu Lovrić.

Zajedno sa svojim profesorima provode akciju prikupljanja priloga po odjelima.

Svoj zanimljiv i lijep prilog dali su učenici koji se obrazuju za zanimanje kuhar.  Pod vodstvom profesorica praktične nastave Anđom Papak i Vesnom Beljo pripremili su slasne božićne kolačiće. Svoje ukusne kolače su ponudili učenicima i svim djelatnicima škole koji su zauzvrat davali svoje novčane priloge kako bi humanitarna akcija bila što uspješnija.

Predsjednica Vijeća učenika Srednje škole Prozor Gloria Antunović je kazala: „Zahvaljujem profesorima i učenicima naše škole na sudjelovanju u ovoj akciji prikupljanja novaca za našu kolegicu Ilijanu Lovrić koja je teško oboljela.  Ovo je samo jedan mali znak naše pažnje prema kolegici i da mislimo na nju te vjerujemo da ćemo svoju kolegicu uskoro vidijeti u školskim klupama.“

Podijeli ovaj članak!

Izrada i održavanje: Tehnopuls