Djelatnici Srednje škole Prozor svečano ispratili u mirovinu dugogodišnju kolegicu Matiju Zadrić

U Srednjoj školi Prozor organiziran je prigodni i svečani božićni domjenak kada je svečano ispraćena u mirovinu radna kolegica Matija zadrić. Domjenak je organiziran u srijedu, 21.12.2022. godine u restoranu škole gdje praksu obavljaju učenici zanimanja kuhar i konobar.

Svečanost je bila posebna, jer su radne kolege ispratile  dugogodišnju djelatnicu Matiju Zadrić u zasluženu mirovinu.

Matija je svoj rad započela u nekadašnjem Srednjoškolskom centru Prozor 1980. godine te je cijeli svoj radni vijek provela na mjestu računovođe ove institucije sve do 2022. godine kada je napunila 40 godina rada.

Ravnateljica Srednje škole Prozor prof. Anđa Mlakić je tijekom ispraćaja zahvalila Matiji na njezinu dugogodišnjem radu u ime svih djelatnika Škole.

 

Podijeli ovaj članak!

Izrada i održavanje: Tehnopuls